Turizm Haftası Etkinlikleri Coşkuyla Kutlandı

Ordu'da gerçekleştirilen coşkulu Turizm Haftası etkinlikleri, renkli gösteriler ve kutlamalarla dolu bir haftaya dönüştü.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Turizm Haftası Etkinlikleri Coşkuyla Kutlandı
Turizm Haftası Etkinlikleri Coşkuyla Kutlandı
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası, ilimizde çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Ordu Valiliği ve İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen kutlama programı, renkli etkinliklere sahne oldu.

Turizm Haftası Etkinlikleri Coşkuyla Kutlandı

Kutlama programına, Vali Muammer Erol, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, daire müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Programda, İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, Ordu'nun turizm çeşitliliği üzerine bilgilendirici bir sunum gerçekleştirdi. Toparlak, Türkiye'de bir ilke imza atacak yeni nesil destinasyon merkezli tanıtım çalışmalarının yapıldığını vurgulayarak, şehrin doğal güzelliklerinin ve kültürel zenginliklerinin tanıtımının önemine değindi.Turizm Haftası Etkinlikleri Coşkuyla Kutlandı

Program, Boztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi halk oyunları ekibinin gösterisiyle başladı. Öğrencilerin seslendirdiği Ordu yöresi türküleri ve hazırladıkları skeç gösterisi büyük beğeni topladı. Program sırasında, Turizm Haftası etkinliklerine katkılarından dolayı Boztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdiresi Ayşe Akyol'a Vali Muammer Erol tarafından Teşekkür Belgesi takdim edildi.Turizm Haftası Etkinlikleri Coşkuyla Kutlandı

Vali Muammer Erol, Turizm Haftası kutlama programının ardından, Milli Eğitim Bakanlığı ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında düzenlenen resim kursu kursiyerlerinin eserlerinden oluşan serginin açılışına katılarak etkinliklere destek verdi.  

Turizm Haftası Etkinlikleri Coşkuyla Kutlandı

17 Nis 2024 - 17:30 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz