Eskipazarspor, Galataspor’a Rövanşta Cevap Verecek mi?

 Ordu 1. Amatör Küme Yarı Final ilk maçında büyük bir galibiyet elde eden Ordu Galataspor, rövanşta da rakibini yenmek ve finale yükselmek istiyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

  Ordu 1. Amatör Küme Yarı Final ilk maçında büyük bir galibiyet elde eden Ordu Galataspor, rövanşta da rakibini yenmek ve finale yükselmek istiyor.

Ordu Galataspor İlk Maçı Kazandı

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan ilk maçta Ordu Galataspor, Eskipazarspor'u 4-1 yenerek önemli bir avantaj elde etti. Bu galibiyetle finale yükselme yolunda büyük bir adım atan Ordu Galataspor, rövanş maçında da galip gelerek adını finale yazdırmak istiyor.

Eskipazarspor Pes Etmeyecek

4-1 mağlup olmasına rağmen Eskipazarspor pes etmeyi düşünmüyor. Finalde olmak isteyen Eskipazarspor'da teknik heyet ve futbolcular rövanş maçında galip gelerek finale yükselmek için ellerinden geleni yapacaklarını söylüyor.

Rövanş Bu Hafta Sonu Oynanacak

Ordu 1. Amatör Küme Yarı Final rövanş maçı bu hafta sonu oynanacak. Maçın nerede oynanacağı henüz belli değil. Maçın tarihi ve saati belli olduğunda kamuoyuna duyurulacak.

Her İki Takım da Final İçin Motivasyonlu

Ordu Galataspor ve Eskipazarspor'da teknik heyetler ve futbolcular, rövanş maçında galip gelerek finale yükselmek için oldukça motive. Her iki takım da bu önemli maç için sıkı bir şekilde çalışıyor.

Taraftarlar Heyecanla Bekliyor

Ordu futbolseverleri de Play-Off finalinin rövanş maçını heyecanla bekliyor. Her iki takımın da taraftarları, takımlarına destek olmak için maça akın edecek.

Peki, Son Söz Kimde Olacak?

Bu sorunun cevabı bu hafta sonu oynanacak rövanş maçında belli olacak. Play-Off finaline yükselmek için son kozlarını oynayacak olan Galataspor ve Eskipazarspor'da heyecan dorukta!

17 Nis 2024 - 15:00 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun