Demir Sinop'ta Tur Arayacak!

Ordu U16 Ligi şampiyonu Demirspor, U16 Türkiye Bölge Şampiyonası öncesinde tüm hazırlıklarını tamamladı. Hedefini Türkiye Finallerine gitmek olarak belirledi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ordu U16 Ligi şampiyonu Demirspor, U16 Türkiye Bölge Şampiyonası öncesinde tüm hazırlıklarını tamamladı. Hedefini Türkiye Finallerine gitmek olarak belirledi.

Galataspor’u 8-0 mağlup ederek U16 Ligi’nde şampiyon olan Ordu Demirspor, tüm dikkatini U16 Türkiye Futbol Bölge Şampiyonası’na çevirdi.

Tecrübeli Teknik Direktör Ali Haydar Demir önderliğinde zorlu turnuva öncesinde hazırlıklarını tamamlayan Demirspor’da hedef bölge şampiyonasında başarılı olarak Türkiye Finallerine gitmek.

Ordu Demirspor, U16 Türkiye Bölge Şampiyonası’nda Samsun Büyükşehir Belediyespor U16, Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetler U16, Atakum Belediyespor U16, Zonguldak Kömürspor U16 ve Merzifon Gençler U16 takımlarıyla karşılaşacak.

“Hedefe İnanıyoruz”

18-21 Nisan 2024 tarihleri arasında oynanacak olan U16 Türkiye Futbol Bölge Şampiyonası’nda mücadele edeceklerini belirten Teknik Direktör Ali Haydar Demir, “U17 Ligi’nde bölge şampiyonasında kıl payı finallere gidemedik. Ancak U16 Ligi’nde daha iddialıyız. Geçen sezon az bir farkla kaçırmıştık. Bu kez daha iyi hazırlandık. Takımımız oturdu. Oyuncularıma güveniyorum. İnşallah alınlarının akıyla bu işi tamamlayacaklar. Hedefimiz Sinop’taki mücadeleyi ilk sırada tamamlayıp Türkiye Finalleri’ne gitmek. Hedefe inanıyoruz. Bu hedef doğrultusunda var gücümüzle mücadele edeceğiz” dedi.

17 Nis 2024 - 12:00 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun