Devlet Bahçeli’nin Ekibinde İki Ordulu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yeni A Takımı’nı belirledi. Ordulu İsmail Faruk Aksu, A Takımında yerini korurken, bir başka Ordulu Ahmet Selim Yurdakul da takıma dahil edildi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) bugün toplanan MYK toplantısında Devlet Bahçeli'nin yeni 'A Takımı' belirlendi. Yeni yönetimde, Ekonomik Ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Ordulu hemşehrimiz İsmail Faruk Aksu yerini korudu.

Aksu’nun yanı sıra, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Başdanışmanı ve 25. Ve 26. Dönem Antalya Milletvekili olarak da görev yapan Ordulu hemşehrimiz Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul da yeni A Takımında; Aile, Kadın ve Sosyal Hizmet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev aldı.

Bahçeli’ye Teşekkür

Yeni görevlendirme sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Yurdakul, “Milliyetçi-Ülkücü Hareketimizin Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin tensipleri ile Genel Başkan Yardımcısı olarak divanda görev almanın onur, gurur ve mutluluğunu yaşamaktayım. Bu görevi şahsıma layık gören Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye sonsuz teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi.

 

16 Nis 2024 - 19:30 Ordu- Siyaset

Mahreç  Nergis Kobak