Enver Yılmaz, İYİ Parti'nin Ordu'daki Tek Kalesinde

İYİ Parti’den Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olan ancak seçilemeyen Enver Yılmaz İYİ Parti’nin Ordu’daki tek kalesi olan Korgan ilçesini ziyaret etti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Enver Yılmaz, İYİ Parti'nin Ordu'daki Tek Kalesinde
Haber albümü için resme tıklayın

2024 Yerel Seçimler sonrasında İYİ Parti’den Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olan ancak seçilemeyen Enver Yılmaz, İYİ Parti’nin Ordu’da aldığı tek belediye olan Korgan Belediyesi’ni ziyaret etti.

Korgan Belediyesi’ni ziyaret eden Enver Yılmaz, Korgan Belediye Başkanı Sait Korgan ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Enver Yılmaz, İYİ Parti'nin Ordu'daki Tek Kalesinde

Belediyede açıklamalarda bulunan Enver Yılmaz, “Korganlı vatandaşlara desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her seçim çalışmasına geldiğimizde bizi en üst seviyede ilgi alaka gösterdiler. Korganlılar Hem mahalle hem de belde ziyaretlerinde. Belediye başkanlığı seçiminde vermiş olduğu tercihten dolayı mahcup olmaz. Biz elimiz yettiğince sonuna kadar desteğimizi oluruz. Sizin de hem adaletli yönetiminiz hem asaletiniz hem de devlet tecrübeniz, siyasete olan ilginiz burada inşallah belediyede de bizleri mahcup etmeyecektir. Tüm Korganlılara yaptığı tercihten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Korgan Belediye Başkanı Sait Korgan, “Korgan bizi seçerek iyi bir tercih yaptı. Biz de inşallah bunun karşılığını vermek için elimizden geleni gece gündüz demeden hep beraber bu işi götüreceğiz. Belediyenin bazı sıkıntıları, borçları var ama bunları bahane edemeyiz. Bir yola çıktık ve bunları çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Enver Yılmaz, İYİ Parti'nin Ordu'daki Tek Kalesinde

16 Nis 2024 - 17:08 Ordu/ Korgan- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu