Yeni Yollar 2024 Yatırım Programına Alındı

Ak Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ederek Ordu’daki yatırımlar hakkına istişarelerde bulundu.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer, bugün Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ederek Ordu’daki önemli yatırımlar hakkında istişarelerde bulundu.

Mahmut Özer, ziyaretin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak, Ordu’nun devam eden yol ve altyapı çalışmalarını değerlendirdiklerini belirtti.

Özer’in yaptığı paylaşıma göre, Aybastı Çevre Yolu (3 Km) ve Ulubey- Gölköy Sarpdere (20 Km) Yolu’nun yapılması talebini Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu’na ilettiklerini ifade etti. Her iki talebinin de olumlu bir şekilde değerlendirilerek 2024 Yılı Yatırım Programı’na alındığını belirten Özer, bu kararın Ordulu hemşehrileri adına memnuniyet verici olduğunu vurguladı.

Mahmut Özer sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdulkadir Uraloğlu’nu ziyaret ettik. Ordu’muzun devam eden yol ve altyapı çalışmalarını değerlendirdik. Bu kapsamda: Aybastı Çevre Yolu (3 Km) ve Ulubey-Gölköy Sarpdere (20 Km) (Elmaçukuru- Gölköy arası) Yolu’nun yapılması talebini Sayın Bakanımıza ilettik. Her iki talebimizi de olumlu değerlendirerek 2024 Yılı Yatırım Programı’na aldıran Sayın Bakanımıza Ordulu hemşehrilerim adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

16 Nis 2024 - 13:12 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu