Ordu'da Kontrol Görevlisi Kursu 

Ordu Tarım ve Orman Müdürlüğü ev sahipliğinde ülkemizin değişik illerinden gelen teknik personele yönelik düzenlenen Kontrol Görevlisi Kursu düzenlendi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Ordu'da Kontrol Görevlisi Kursu 
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Tarım ve Orman Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen Kontrol Görevlisi Kursu, ülkemizin çeşitli illerinden gelen teknik personele yönelik olarak gerçekleştirildi.

Ordu Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz, 15-19 Nisan 2024 tarihleri arasında 5 gün süreyle düzenlenen kursun açılışına katıldı. Müdürlük ev sahipliğinde gerçekleşen kursa katılan tüm kursiyerlere başarılar dileyen Yılmaz, eğitimin önemine vurgu yaptı.

Kontrol Görevlisi Kursu, teknik personelin bilgi ve becerilerini güncellemek, mesleki yetkinliklerini artırmak ve sektördeki gelişmeleri takip etmelerini sağlamak amacıyla düzenlendi. Kurs, katılımcılara sektöre yönelik güncel bilgilerin yanı sıra pratik uygulamalar ve deneyim paylaşımı imkanı sundu.

Ordu'da Kontrol Görevlisi Kursu 

Ordu Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde düzenlenen başarılı etkinlik, sektöre katkı sağlayacak yeni bilgi ve deneyimlerin paylaşılmasına olanak tanıdı. Katılımcılar, aldıkları eğitimle meslek hayatlarında daha etkin ve yetkin bir şekilde görev yapma fırsatı elde ettiler.

15 Nis 2024 - 19:00 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak