Fatsa Uzunkum Ziyaretçilerini Bekliyor!

Fatsa Belediyesi'nin 10 milyon liralık yatırımıyla modernize edilen Uzunkum Plajı ve Mesire Alanı, bölgenin önemli bir yaşam merkezi haline geldi. Yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun alanları ve spor alanları gibi imkanlar sunan plaj, doğaseverleri çekiyor.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Fatsa Uzunkum Ziyaretçilerini Bekliyor!
Fatsa Uzunkum Ziyaretçilerini Bekliyor!
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Belediyesi'nin yaptığı yatırımlarla adeta cennete dönüşen Uzunkum Plajı ve Mesire Alanı, yeşil alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, piknik alanları, çocuk oyun alanları, aydınlatmaları, ağaçlandırma çalışmaları, refüj ve yol kenarları ile doğa severleri bekliyor.

Fatsa Uzunkum Ziyaretçilerini Bekliyor!

Hem plaj hem de mesire alanı olarak hizmet veren Uzunkum Plajı, yaklaşık 10 milyon liralık yatırımla bölgenin en önemli yaşam alanlarından biri haline geldi. Yürüyüş ve bisiklet yolları, gençler için yeni yaşam alanları, spor alanları, çocuk oyun alanları ve ahşaptan doğa dostu bir mescit ve park da içeren alan, vatandaşlara yılın dört mevsimi keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor. 100 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan Uzunkum Plajı ve Mesire Alanı, Karadeniz sahil yoluna sıfır olması nedeniyle birçok ziyaretçiyi de Fatsa'ya çekiyor.

Fatsa Uzunkum Ziyaretçilerini Bekliyor!

 "Bölgemizin En Önemli Yaşam Merkezlerinden Biri Oldu"

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Uzunkum Plajı'nın sadece Fatsa'nın değil, bölgenin de en önemli yaşam merkezlerinden biri haline geldiğini belirterek şunları söyledi: "Uzunkum Plajı, hem plaj hem de mesire alanı olarak faaliyet gösteren, bölgemizin en önemli yaşam alanlarından bir tanesi haline geldi. Sadece Fatsa'mızın değil, bölgemizin de en önemli yaşam merkezlerinden biri olan Uzunkum Plajı ve mesire alanının yenilenen yüzüyle bu yılda hoşça vakit geçirmek isteyen vatandaşlarımızı bekliyor."

Fatsa Uzunkum Ziyaretçilerini Bekliyor!

15 Nis 2024 - 16:10 - Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu