Rakip Pozisyonlar Üretti, Mağlubiyet Kaçınılmazdı

Ramazan Çelik, "Böylesine kritik bir maçta kaybetmek üzücü. Hafta boyunca hem kendi oyunumuz hem de rakibin nasıl oynadığı ile ilgili tüm detayları çalıştık." dedi

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Geçtiğimiz hafta Orduspor 1967'nin başına getirilen Ramazan Çelik, ilk maçında Yeni Ordu Stadyumu'nda Muş 1984 Muşspor ile berabere kalmıştı. Bu hafta ise deplasmanda Armoni Alanya Kestelspor'a mağlup oldu.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Çelik, "Böylesine kritik bir maçta kaybetmek üzücü. Hafta boyunca hem kendi oyunumuz hem de rakibin nasıl oynadığı ile ilgili tüm detayları çalıştık. Fakat bugün tüm çalışmalarımızın aksine ortaya net bir görüntü neredeyse hiç çıkaramadık. Bölüm bölüm oyuna ortak olduk fakat pozisyon üretmekte zorlandık." dedi.

Çelik, "Rakibe birçok pozisyon verdik. Oynadığımız oyunun karşılığında da mağlubiyet kaçınılmazdı. Orduspor 1967 kulübünü temsil eden bizler, içinde bulunduğumuz görevi layıkıyla yapmak zorundayız. Bundan sonraki süreçte matematiksel olarak şansımız devam ediyor. Hemen kafamızı kaldırıp bize ve kulübümüze yakışan şekilde hazırlığımızı yapıp mücadelemizi vereceğiz." diye sözlerini sürdürdü.

Son olarak Çelik, "Her şey bitti dediğimiz yerde bir şeyler yeniden başlayabilir. Orduspor camiasına umutsuzluk yakışmaz. Oyuncularımız, teknik ekip, başkanımız, yönetimimiz ve taraftarlarımızla birlik içinde son düdüğe kadar mücadelemizi vermeliyiz." dedi.

15 Nis 2024 - 14:00 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun