"Göreve Başlama İşlemleri Başladı"

Türk Sağlık-Sen Ordu İl Başkanı Fatih Galender, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 2024/5 dönemi sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte üyelere önemli bir hatırlatmada bulundu.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Türk Sağlık-Sen Ordu İl Başkanı Fatih Galender, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 2024/5 dönemi sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte üyelere önemli bir hatırlatmada bulundu. Başkan Galender, göreve başlama işlemleri için evrak teslim tarih aralığının 17 Nisan 2024 ile 2 Mayıs 2024 tarihleri arasında olduğunu duyurdu.

KPSS 2024/5 dönemi sonuçlarının açıklanmasının ardından, atanan memurların göreve başlama işlemleri için belirlenen evrak teslim tarih aralığının önemine dikkat çeken Başkan Galender, üyelerin bu süreyi dikkatle takip etmelerini ve gereken belgeleri eksiksiz bir şekilde teslim etmelerini önemle vurguladı.

Evrak teslim tarihi aralığının son günü olan 2 Mayıs 2024 tarihine kadar belirtilen belgelerin ilgili birimlere teslim edilmesi gerektiğini belirten Başkan Galender, süresi içerisinde evrak teslimini yapmayanların atanma işlemlerinin askıya alınabileceği uyarısında bulundu.

Son göreve başlama tarihinin ise 3 Mayıs 2024 olduğunu hatırlatan Başkan Galender, bu tarihe kadar tüm işlemlerin tamamlanarak göreve başlama sürecinin sağlıklı bir şekilde tamamlanması gerektiğini ifade etti.

Türk Sağlık-Sen Ordu İl Başkanı Fatih Galender, üyelerin atama sürecinde yaşayabilecekleri herhangi bir sorun veya soru işaretinde kendilerine ulaşabileceklerini belirterek, atamaların güvenli ve huzurlu bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli desteği vereceklerini sözlerine ekledi. 

14 Nis 2024 - 10:20 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz