Geçen Sezonun Hesapları Bugün Görülecek

Ordu futbolunun en önemli mücadelelerinden biri olan Play-Off Yarı Final maçları bugün başlıyor!

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ordu futbolunun en önemli mücadelelerinden biri olan Play-Off Yarı Final maçları bugün başlıyor! İlk maçta Eskipazarspor ile Galatasaray karşı karşıya gelecek ve iki takım da bu zorlu mücadelede ilk adımı atmak için ter dökecek.

Geçen Sezonun Rövanşı

 Bu maç, aynı zamanda geçen sezon Play-Off Yarı Finalinde Galataspor’u penaltılarda eleyen Eskipazarspor için bir rövanş niteliği taşıyor. Eskipazarspor, bu sefer de Galata’yı yenerek finale yükselmek istiyor.

İki Güçlü Takım

Eskipazarspor ve Galataspor, bu sezon ligde de oldukça başarılı bir performans sergiledi. İki takımda da oldukça kaliteli futbolcular yer alıyor ve bu da bu maçın ne kadar çekişmeli geçeceğini gösteriyor.

İlk Maçta Her Şey Mümkün

 Sezonun ilk yarısında Galataspor 2-1 önde olsa da Eskipazarspor pes etmedi ve beraberliği kurtardı. Ligin ikinci yarısında ise Galataspor 2-2'lik bir beraberlik alabildi. Bu istatistikler de ilk maçta her şeyin mümkün olduğunu gösteriyor.

Tribünlerde Muhteşem Bir Atmosfer Bekleniyor

 Bu önemli maçı Eskipazarspor taraftarları da tribünlerden büyük bir coşkuyla destekleyecek. Ordu'da bugün muhteşem bir futbol atmosferi yaşanacak.

Maçı Kaçırmayın!

Eskipazarspor ile Galataspor arasındaki Play-Off Yarı Final ilk maçını kaçırmayın! Bugün saat 13:30’da Karşıyaka 1 nolu sahada  oynanacak.

14 Nis 2024 - 09:42 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun