Enver Yılmaz: “Haklı Mücadelemiz Devam Edecek”

31 Mart seçimlerinin ardından, İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz bir veda metni yayınladı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

31 Mart seçimlerinin ardından, İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz bir veda metni yayınladı. Seçim kampanyası boyunca büyük bir coşkuyla halkla buluşan Yılmaz, seçimlerin sonuçlarına ilişkin düşüncelerini ve gelecek planlarını paylaştı.

Halkın Desteğiyle Yürütülen Onurlu Bir Kampanya

Seçim sürecinde halkla iç içe olan Yılmaz, seçim kampanyasını hukuk ve etik kurallara bağlı kalarak yürüttüğünü ve halkın desteğiyle çalıştığını belirtti. Sokaklarda, caddelerde ve ilçelerde sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmayan Yılmaz, coşkulu mitinglerle ve samimi temaslarla halka ulaştı.

Adaletin Tecellisi ve Yeni Başlangıç

Seçim sonuçlarına ilişkin usulsüzlük ve şaibelerle dolu iddialarıyla ilgili Yüksek Seçim Kurulu’na başvuran Yılmaz, adaletin tecelli etmediğini belirtti. Ancak halkının haklarını aramak için hukuki süreci takip edeceğini ve adaletin sağlanması için mücadeleye devam edeceğini vurguladı.

Halkla İç İçe, Hak ve Adalet İçin Yola Devam

Yılmaz, veda metninde halkına verdiği sözü tutarak, halkın sesi olmaya ve vaatlerin takipçisi olmaya devam edeceğini belirtti. Halkının yanında olmaya devam edeceğini ifade eden Yılmaz, halkın desteğiyle hak ve adalet mücadelesini sürdüreceğini söyledi.

Teşekkür ve Yeni Başlangıç

Son olarak, Yılmaz, İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener’e, parti yöneticilerine ve tüm destekçilere teşekkürlerini iletti. Halkına verdiği sözü yerine getirmek için Pazartesi’den itibaren teşekkür ziyaretlerine başlayacağını belirten Yılmaz, halkın kutsal oyları için minnettar olduğunu dile getirdi.

13 Nis 2024 - 14:41 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun