Çamaş'ta Gelinkaya Kültür Festivali Yeniden Başlatılacak

Ordu'nun güzelliklerini Halk TV ekranlarına taşıyan Serhan Asker'in programında, Çamaş Belediye Başkanı Leyla Çıtır, ilçenin geleceğine dair önemli hedeflerini paylaştı.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Görkemli Hatıralar programında Çamaş'tan izleyicilere seslenen Belediye Başkanı Leyla Çıtır, ilçeyi kültür, sanat ve turizm merkezi haline getirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Doğal güzellikleriyle dikkat çeken Çamaş Kanyonu'nun potansiyelini vurgulayan Çıtır, ilçenin adını aldığı Çamaş Konağı'nın restorasyon çalışmalarını yakından takip edeceklerini dile getirdi.

Programda ayrıca CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun ile birlikte türkü söyleyen Çıtır, işbirliği içinde Ordu'nun kültürel ve turistik zenginliklerini daha geniş kitlelere tanıtmayı hedeflediklerini de vurguladı.

Çamaş'ta Gelinkaya Kültür Festivali Yeniden Başlatılacak

Çamaş'ın tarihi ve doğal zenginliklerini tanıtmak için yola çıkan Belediye Başkanı Leyla Çıtır, Görkemli Hatıralar programında yaptığı açıklamalarda, Gelinkaya Kültür Festivali'nin yeniden başlatılacağını duyurdu.

Program sonrasında, Çamaş'ın kadın Belediye Başkanı Leyla Çıtır ve CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, Ordu’nun zenginliklerini ülke geneline tanıtmak için kararlılıkla çalışacaklarını ifade etti.

13 Nis 2024 - 11:00 Ordu/ Çamaş- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak