Bayramda da Görev Başındalar

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Hatipoğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Seyfettin Bilkay, Ramazan Bayramı tatilinde halkın emniyet ve güvenliği için halen görevi başında olan İtfaiye ile Zabıta teşkilatını ziyaret ettiler.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Bayramda da Görev Başındalar
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Hatipoğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Seyfettin Bilkay, Ramazan Bayramı'nda da görev başında olacak Zabıta ve İtfaiye teşkilatını ziyaret ederek personelle bayramlaştı.

Bayramda da Görev Başındalar

Hatipoğlu, 9 günlük bayram tatili boyunca ekiplerin halkın emniyet ve güvenliği için aralıksız çalışacağını belirtti. Hatipoğlu'nun açıklaması şu şekilde:

"Vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi amacıyla gerekli tedbirleri aldık. Zabıta Dairesi Başkanlığı ve İtfaiye Daire Başkanlığımıza bağlı ekipler bayram öncesi ve bayram tatili boyunca halkın güvenliği, sağlığı ve huzurunu ilgilendiren konularda kontrollerini aralıksız sürdürecekler. Kendilerine gelecek istek ve şikâyetleri de anında değerlendirecekler."

Hatipoğlu ve Bilkay, ziyaret sırasında personelle sohbet ederek bayramlarını kutladı ve görevlerinde kolaylıklar diledi.

Bayramda da Görev Başındalar

09 Nis 2024 - 11:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu