Başkan Tepe'den Ramazan Bayramı Mesajı

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Tepe, mesajında Ramazan Ayı'nın kardeşlik ve dostluk bağlarını güçlendiren, birlik ve beraberliği pekiştiren önemli bir zaman dilimi olduğunu vurguladı.

Başkan Tepe'nin bayram mesajında şu ifadelere yer verildi:

"Mübarek Ramazan Ayı'nı tamamlamanın sevinci ve bayrama erişmenin heyecanı içerisindeyiz. Kardeşliğin ve dostluğun sıcaklığını hissettiğimiz, bereketli sofralarda bir araya geldiğimiz bu önemli günlerde, milli ve manevi değerlerimizin güzelliğini ruhumuzun derinliklerinde hissediyoruz. Geleneksel kodlarla edindiğimiz bu hissiyatı her daim güçlü kılarak gelecek kuşaklara miras olarak devredeceğiz."

Başkan Tepe, bayramın aile büyükleri, yakın akrabalar, dostlar ve komşularla bir arada geçirilerek bayramın mutluluğunun paylaşılmasını vurguladı. Ayrıca, çevrede bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlerin yanında olmanın önemine dikkat çekti ve sevinçlerin, kederlerin ve sıkıntıların birlikte paylaşılması gerektiğini belirtti.

Bayram dolayısıyla alınan önlemlere de değinen Başkan Tepe, trafik yoğunluğunun arttığı dönemlerde trafik kurallarına dikkat edilmesi gerektiğini hatırlattı ve acı haberlerin yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alındığını belirtti.

Başkan Tepe, mesajını şu sözlerle tamamladı: "Kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere tüm hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Bayramın tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, herkese sağlık ve esenlik dolu günler diliyorum."

08 Nis 2024 - 22:10 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu