Ramazan Bayramı Öncesi Ordu'da Yoğunluk Başladı

Ordu'da Ramazan Bayramı'na yaklaşıkça trafik yoğunluğu artıyor. Şehir merkezine giriş ve çıkışlarda uzun araç kuyrukları oluşuyor, özellikle öğlen saatlerinde trafik kilitleniyor. Gurbette yaşayanların memleketlerine dönmesiyle yoğunluk daha da artacak.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala Ordu'da trafik yoğunluğu artmaya başladı. Özellikle şehir merkezine giriş ve çıkışlarda uzun araç kuyrukları oluşuyor. Gurbette yaşayan vatandaşların memleketlerine dönmeye başlamasıyla birlikte yoğunluğun önümüzdeki günlerde daha da artması bekleniyor.

Yoğunluk Saatleri Uzatıyor Yolculukları

Yoğunluk sebebiyle şehir merkezindeki bazı caddelerde araçlar ilerlemekte zorlanıyor. Özellikle öğlen saatlerinde trafik kilitlenerek, yolculuklarda gecikmelere neden oluyor.

Uçak Seferleri de Yoğun

Trafik yoğunluğundan dolayı Ordu- Giresun Havalimanı'nda da yoğunluk yaşanıyor. Bayram tatili için Ordu'ya gelmek isteyenler uçak seferlerini tercih ediyor.

Vatandaşlar Sabırlı Olmaya Davet Edildi

Yoğunluğun Ramazan Bayramı'nın sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Yetkililer, vatandaşlardan sabırlı olmalarını ve trafik kurallarına uymalarını rica etti.

Ramazan Bayramı Öncesi Ordu'da Yoğunluk Başladı

08 Nis 2024 - 14:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu