Kent Bayramlaşması Yapılacak

Ordu Valiliği himayesinde düzenlenecek olan "Kent Bayramlaşması" etkinliği, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde tüm Orduluları bir araya getiriyor.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Ordu, Ramazan Bayramı'na hazırlık kapsamında düzenlenecek olan "Kent Bayramlaşması" etkinliğiyle bir araya gelecek. Ordu Valiliği himayesinde düzenlenen ve geleneksel hale gelen bu etkinlik, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Yeni Valilik Yerleşkesinde gerçekleştirilecek. Program, 10 Nisan Çarşamba günü saat 11.00'de başlayacak.

"Kent Bayramlaşması" programına tüm kamu kurum ve kuruluşları, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, meslek odaları, sendikalar, dernekler, basın ve vatandaşlar davetli olacak.

Vali Muammer Erol, Ramazan Bayramı'nın birlik ve beraberliği pekiştiren, kardeşlik ve dostluğun en sıcak şekilde hissedildiği, milli ve dini değerlerin yaşandığı önemli günlerden biri olduğunu belirterek, tüm Orduluları bu anlamlı etkinliğe davet etti. 

Bu etkinlik, toplumun dayanışma ve birlik ruhunu pekiştirerek, vatandaşların bir araya gelmesine ve karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün artmasına vesile olacak.

05 Nis 2024 - 13:10 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz