Justin ve Hailey Bieber, Söylentilere Son Noktayı Koydu

Justin ve Hailey Bieber aşkı: Sahte boşanma söylentilerine son nokta!

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Dünya genelinde gösteri dünyasının en göz önünde ve haklarında en çok konuşulan çiftlerinden biri olan Justin ve Hailey Bieber, son zamanlarda çıkan boşanma söylentilerine net bir cevap vererek evliliklerindeki mutluluklarını bir kez daha kanıtladılar.

Justin Bieber, sahne hayatına çocuk yaşlarda başlayarak kısa sürede dünya çapında ün kazanan bir şarkıcı olarak tanınırken, eşi Hailey Bieber ise ünlü bir aile içinde doğup, genç yaşta model olarak kariyer yaparak kendi adını duyurdu.

Çift, baş başa geldikleri günden beri her adımları ve paylaşımlarıyla büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Ancak son zamanlarda çıkan boşanma söylentileriyle gündeme gelmeleri, hayranlarını endişelendirmişti. Ancak çift, yaptıkları paylaşımlarla bu söylentilere kesin bir şekilde son noktayı koydu.

Yakın çevrelerinden bir kaynağa göre, 2018'de gizlice evlenen çift, "çok iyi durumda" olduklarını ve boşanma gibi bir durumun söz konusu olmadığını dile getirdi. Bu açıklama, Hailey Bieber'ın da geçtiğimiz günlerde yaptığı aşk dolu paylaşımlarla desteklendi.

Ancak Justin Bieber'ın uzun yıllar süren bir ilişki yaşadığı Selena Gomez ile arasında yaşananlar, boşanma söylentilerini alevlendiren bir faktör olarak öne çıktı. Ancak çift, bu söylentilere karşın birlikte olduklarını ve mutlu bir evlilik sürdürdüklerini her fırsatta dile getirdiler.

Justin Bieber ve Hailey Bieber, evliliklerine altıncı seneyi doldururken, her zorluğa ve söylentiye karşı birlikte olduklarını kanıtladılar. Özel günlerde ve evlilik yıldönümlerinde yaptıkları aşk dolu paylaşımlar, hayranlarını sevince boğarken, çiftin birbirlerine olan bağlılığı da herkes tarafından takdir ediliyor.

04 Nis 2024 - 15:14 - Gündem