Burak Seres Golle Tanıştı

Fatsa Belediyespor, Akhisar Belediyespor'u 3-0 yenerek galibiyet elde etti. Maçın ilk golü, Burak Seres'ten geldi ve bu golle Fatsa Belediyespor formasıyla ilk golünü atmış oldu. Diğer goller Mikail Albayrak ve Muhammet Harun Genç'ten geldi. Bu galibiyetle Fatsa Belediyespor'un play-off potasına girme şansı arttı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Burak Seres, Fatsa Belediyespor formasıyla attığı bu golle ilk kez fileleri havalandırmış oldu.

Futbolseverleri heyecanlandıran maçta Fatsa Belediyespor, Akhisar Belediyespor'u 3-0 yenerek galibiyet sevinci yaşadı. Maçın ilk golü 31 yaşındaki Burak Seres'ten geldi. Seres, bu golle Fatsa Belediyespor formasıyla ilk golünü de atmış oldu.

Heyecan dolu karşılaşmanın diğer golleri ise Mikail Albayrak ve Muhammet Harun Genç'ten geldi. Fatsa Belediyespor, bu galibiyetle puan tablosunda yükselişe geçti.

Burak Seres Golle Tanıştı!

Fatsa Belediyespor'un transfer ettiği 31 yaşındaki tecrübeli orta saha oyuncusu Burak Seres, ilk golünü Akhisar Belediyespor ağlarına gönderdi.

Fatsa Belediyespor'dan Rakiplerine Gözdağı!

Fatsa Belediyespor, Akhisar Belediyespor'u 3-0 yenerek rakiplerine gözdağı verdi. Bu galibiyetle Fatsa Belediyespor'un play-off potasına girme şansı da artmış oldu.

04 Nis 2024 - 15:20 - Spor

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu