4 Nisan Burç Yorumları

4 Nisan 2024 Perşembe günü burçları neler bekliyor? İşte detaylar...

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Koç (21 Mart - 20 Nisan): Sevgili Koç, bugün arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile bir araya gelebilir veya arkadaşlarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İlişkilerde yardımlaşma ve kendinden önce başkalarını düşünme etkisi devam ediyor. Ancak kendinizden ödün verdiğiniz noktalarda bir kaç gün içinde gerilimli konular meydana gelebilir.

Boğa (21 Nisan - 21 Mayıs): Sevgili Boğa, bugün ilişkilerden beklentiniz yüksek. Güven duygusuna ihtiyaç duyarken kendi isteklerinizi ve arzularınızı yok sayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görecek ve sevildiğinizi, düşünüldüğünüzü hissedeceksiniz.

İkizler (22 Mayıs - 21 Haziran): Sevgili İkizler, bugün etrafınızdaki tüm olaylardan, üzerinizde baskı oluşturan tüm konulardan uzaklaşma, bağımsızlaşma arzunuz yüksek. Eğitim ve seyahat konularıyla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızla baş açıkmak kolay olmayabilir.

Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz): Sevgili Yengeç, finansal konularda sizi zorlayan konular gündemde olmaya devam edebilir. Akşam saatlerinde mide ve sindirim sorunları meydana gelebilir. Arkadaşlarınızın veya duygusal bağınızın kuvvetli olduğu insanların kendi bağımsız hareketleri sizi üzebilir.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos): Sevgili Aslan, partnerinizle ilgili konularda akşam saatlerinde gerilimler meydana gelebilir. Işınız ve geleceğiniz ile ilgili beklentileriniz yoğun, tüm bunları gerçekleştirmek adına başkalarından yardım almanız gerekebilir.

Başak (24 Ağustos - 22 Eylül): Sevgili Başak, bugün sağlık konuları ve çalışma rutinlerinizle ilgileneceksiniz. Sizi yavaşlatan veya gelişiminize izin vermeyen insanlar ile yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz.

Terazi (23 Eylül - 23 Ekim): Sevgili Terazi, aşk hayatınızla ilgili duygusal beklentileriniz çok yüksek. Partneriniz ile duygularınızı paylaşmak ve ondan destek almak isteyeceksiniz. Sizi zorlayan konularda gerilimler meydana gelebilir. Çocukların sağlığı ile ilgili konular gündeminizde olacak.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım): Sevgili Akrep, aile düzeniniz, ev yaşamınızla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Aile içindeki fertlerin sağlık sorunları meydana gelebilir. Aşk hayatınızda duygularınızı ifade etmek ve sevildiğinizi görmek isteyebilirsiniz. Kendi değerinizi daha çok önemseyeceksiniz.

Yay (23 Kasım - 21 Aralık): Sevgili Yay, iletişim konusunda ve anlaşılmak konusundaki arayışınız yüksek. Etrafınızdaki insanlar ile konuşmak ve yaşadığınız kalp kırıklıklarını anlatmak isteyebilirsiniz. Kısa yolculuklar ve tatil planları için beklenmedik engeller karşınıza çıkabilir. Aşk hayatınızla ilgili kalbinizi kıran diyaloglar gerçekleşebilir.

Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak): Sevgili Oğlak, bugün finansal konular ve harcamalar gündeminizde olacak. Çocuklarınız veya aşk hayatınızla ilgili harcamalar meydana gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan beklentiniz yüksek olacak.

Kova (21 Ocak - 18 Şubat): Sevgili Kova, bugün duygularınızı ifade etmek anlatmak isteyebilirsiniz. Aile içinde ve ev yaşamınızla

04 Nis 2024 - 13:18 - Yaşam