Çocuklar İçin Eğlence Zamanı

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan'ın coşkusunu çocuklarla buluşturuyor.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Çocuklar İçin Eğlence Zamanı
Çocuklar İçin Eğlence Zamanı
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Büyükşehir Belediyesinin “Ramazan Çocuklarla Güzel” adıyla Ramazanın ilk gününden itibaren sürdürdüğü etkinlikler yoğun ilgi görüyor. Her akşam Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda (OBBKT) buluşan çocuklar unutulmaz anlar yaşıyor.

Çocuklar İçin Eğlence Zamanı

Etkinlikler Fazla

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen etkinlikler iftar sonrası başlıyor. Çocuk yarışmalarından tiyatro oyunlarına, bilim şovlarından yüz boyama ve balon etkinliklerine kadar birçok etkinlikle çocuklar, unutulmaz bir Ramazan geçiriyor. OBBKT hınca hınç dolarken etkinlikler koridorlara hatta tiyatro merkezinin dışına taşıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesinin ikramlarıyla da büyük beğeni toplayan etkinlikleri Ramazan Bayramı’na kadar devam edecek. 

Çocuklar İçin Eğlence Zamanı

Öte yandan kültür sanat etkinliklerini sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi tarih tutkunlarının çok sevdiği “Tarih Söyleşileri” programına da devam ediyor. Bu kapsamda Doç. Dr. Murat Özkan ve Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuz’un moderatörlüğünde Doç. Dr. Güzin Çaykıran’ın konuk olacağı programda “Tarihsel Süreçte 1915 Olayları” konuşulacak.

4 Nisan Perşembe günü Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek etkinlik saat 14.00’de başlayacak.

03 Nis 2024 - 15:00 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz