Fatsa’ya Sıcak Asfalt Konforu

Fatsa ilçesinde çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi, Konakbaşı- Bağlarca- Kabakdağı Grup Yolunu sıcak asfalt ile konfora ulaştırıyor.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Fatsa’ya Sıcak Asfalt Konforu
Haber albümü için resme tıklayın

19 ilçe genelinde yol sorunlarına neşter vuran Ordu Büyükşehir Belediyesi,  kentin ulaşım konforunu artırmaya devam ediyor.

Fatsa ilçesinde Konakbaşı- Bağlarca- Kabakdağı grup yolunda sıcak asfalt çalışmalarına başlayan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri 3 ilçede 10 mahalleye hizmet verecek olan yolda vatandaşlara modern ulaşımın kapılarını araladı.

Fatsa’ya Sıcak Asfalt Konforu

Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin kırsal yol ağı en geniş ili Ordu’da vatandaşlara konforlu ulaşımın kapıları aralanmaya devam ediyor. Çalışmalarını ara vermeden havaların el vermesiyle hızlandıran Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Fatsa’nın en önemli bağlantı yollarından biri olan 5 km’lik Konakbaşı- Bağlarca- Kabakdağı grup yolunu sıcak asfalt konforuyla buluşturuyor.

Fatsa’ya Sıcak Asfalt Konforu

Fatsa Konakbaşı, Bağlarca, Kabakdağı, Klavuzömer, Tayalı, Dereyurt; Çamaş Budak, Saitler, Burhangüneyi; Gürgentepe Bahtiyarlar Mahallerine ulaşım sağlayan yolda çalışmalar devam ediyor. Çalışmalardan memnun olan ve hizmeti takdir eden vatandaşlar özlemle bekledikleri hizmeti hayata geçiren Başkan Güler ve ekibine teşekkür etti.

03 Nis 2024 - 14:40 Ordu/ Fatsa- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir