Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları Başladı!

Ordu, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar (Erkek-Kız) grup müsabakalarına ev sahipliği yapıyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


Ordu, 2023- 2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar (Erkek-Kız) grup müsabakalarına ev sahipliği yapıyor. 3-5 Nisan 2024 tarihleri arasında Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda gerçekleşecek müsabakalarda 10 ilden 150 sporcu ter dökecek.

Genç Basketbolcular Ordu'da Buluşuyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen 3x3 Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları, Ordu'da basketbol heyecanını doruk noktasına çıkaracak.

10 İlden 150 Sporcu Mücadele Edecek

Ordu, Amasya, Çorum, Erzincan, Malatya, Samsun, Sinop, Sivas, Tokat ve Yozgat illerinden gelen yıldız sporcular, 3 gün boyunca grup müsabakalarında kıyasıya mücadele edecek.

Ordu'yu Temsil Edecek Takımlar

Ordu ilimizi erkeklerde Ünye Meçhul Asker Ortaokulu ve Özel Ordu Bahçeşehir Ortaokulu, kızlarda ise Ünye Atatürk Ortaokulu ve Altınordu Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi temsil edecek.

Heyecanı Kaçırmayın!

Ordu'da basketbol severleri heyecanlandıracak 3x3 Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakalarına siz de davetlisiniz. Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda 3-5 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek müsabakalara giriş ücretsizd

03 Nis 2024 - 13:10 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun