Yurt Dışından Gelen Öğrencilere Sıcak İftar Sofrası

Ordu Gençlik Merkezi ve Ordu Üniversitesi (ODÜ) Diyanet Genç Ofis, yurtdışından gelip ODÜ'de eğitim gören öğrenciler için keyifli bir iftar programı düzenledi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


Ordu Gençlik Merkezi ve Ordu Üniversitesi (ODÜ) Diyanet Genç Ofis, yurtdışından gelip ODÜ'de eğitim gören öğrenciler için keyifli bir iftar programı düzenledi. Programda farklı ülkelerden gelen öğrenciler bir araya gelerek hem lezzetli bir iftar sofrası paylaştılar hem de keyifli sohbetler ettiler.

Farklı Kültürlerden Öğrenciler Bir Araya Geldi

Programda Ordu Gençlik Merkezi ve ODÜ Diyanet Genç Ofis yetkililerinin yanı sıra yurtdışından gelen birçok öğrenci de yer aldı. Farklı ülkelerden gelen öğrenciler, iftar sofrası etrafında bir araya gelerek hem birbirleriyle tanışma ve kaynaşma fırsatı buldular hem de Ramazan ayının manevi atmosferini birlikte yaşadılar.

Keyifli Sohbetler ve Hatıralar

İftar programı sonrası, Ordu Gençlik Merkezi ve ODÜ Diyanet Genç Ofis yetkilileri tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. Öğrenciler de programdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Farklı Kültürleri Birleştiren Bir Etkinlik

Ordu Gençlik Merkezi ve ODÜ Diyanet Genç Ofis tarafından düzenlenen iftar programı, farklı ülkelerden gelen öğrencilerin bir araya gelerek hem kaynaşma hem de Ramazan ayının manevi atmosferini yaşayabilmeleri için güzel bir fırsat oldu. Program ayrıca, farklı kültürlerin bir araya gelerek hoşgörü ve dayanışma mesajı verdiği anlamlı bir etkinlik olarak da öne çıktı.

03 Nis 2024 - 13:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun