Camilerde Bayram Temizliği

Ramazan Bayramı öncesi Fatsa’daki camiler detaylı şekilde temizlenerek bayram namazına hazır hale getirildi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Camilerde Bayram Temizliği
Camilerde Bayram Temizliği
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda şehir merkezinde bulunan camilerde yıl boyu düzenli olarak sürdürdüğü bakım ve temizlik işlerini Ramazan Bayramı öncesi yoğunlaştırdı.

Camilerde Bayram Temizliği

“Camilerde Detaylı Temizlik”

Fatsa Belediyesi ekipleri, ilçedeki camilerde hummalı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Bayram namazında vatandaşların temiz ve ferah şekilde ibadet edebilmeleri için camiler, halılarından minberine kadar temizlendi. Çalışmalar kapsamında, cami içindeki halıları süpüren ekipler, kapı, cam ve duvarları sildi. Cami avlusu, şadırvan ve tuvaletlerde de yıkama işlemi yapıldı.

Camilerde Bayram Temizliği

“Hazırlıklar Tamamlandı”

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva, “ Vatandaşlarımızın rahatı için tüm hazırlıklar tamamlandı, Ramazan ayı öncesinde vatandaşlarımızın toplu olarak kullandığı camilerimizde temizlik çalışması gerçekleştirmiştik. Ekiplerimiz Ramazan Bayramı öncesi camii avlularımızı ve camilerimizin çevrelerini tazyikli suyla yıkayarak temizliyorlar. Tüm merkezde bulunan camilerimizi bayram sabahına hazır hale getirdik.“ dedi.

Camilerde Bayram Temizliği

03 Nis 2024 - 12:20 Ordu/ Fatsa- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu