İYİ Parti Adayı Abdullah Kılıç’tan Tebrik Mesajı

Ulubey Mahalli İdareler Seçimleri sonuçlandı. İYİ Parti adayı Abdullah Kılıç, başarılı performansıyla dikkat çekti. Kılıç, halkın iradesine saygı duyduğunu belirterek, seçilen başkan ve meclis üyelerini tebrik etti. Seçim sürecinde emeği geçenlere teşekkürlerini ileten Kılıç, Ulubey'e daha iyi bir gelecek için çalıştıklarını ifade etti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Ulubey ilçesinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimleri'nde sonuçlar belli oldu. Seçim sürecinde olağanüstü bir performans sergileyen İYİ Parti Ulubey Belediye Başkan adayı Abdullah Kılıç, halkın iradesine saygı duyduğunu belirterek, seçilen başkan ve meclis üyelerini tebrik etti.

Seçim sürecinin yoğun ve başarılı bir şekilde yürütülmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Kılıç, "31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri henüz resmilik kazanmasa da sonuçlandı. Bu süreçte beraber seçim çalışmaları yürüttüğüm, yorulmadan benimle kapı kapı gezen, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ulubey’imize daha İYİ bir gelecek sunmak için yola çıkmış, çalışmış olsak da hemşehrilerimizin tercihine saygı duyuyorum. Seçilen Belediye Başkanımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Ulubey’deki seçim sonuçlarına göre, mevcut Belediye Başkanı AK Partili İsa Türkcan, 5 bin 573 oy alarak yeniden seçilirken, CHP adayı Bülent Aksoy 5 bin 309 oy ve İYİ Partili Abdullah Kılıç 4 bin 150 oy almıştı.

03 Nis 2024 - 11:50 Ordu/ Ulubey- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu