Altınordu'da Veda: Sezgin Yaşar Görevinden Ayrıldı

Altınordu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sezgin Yaşar, bugün itibariyle kendi isteğiyle görevinden ayrıldı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


Sezgin Yaşar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Başkan Aşkın Tören'in takdir ve tensipleriyle başladığı görevinden gurur duyarak ayrıldığını belirtti.

Tören'in liderliğinde görev yapmanın, ekibinin bir parçası olmanın ve onunla yol ve dava arkadaşı olmanın onurunu bir şeref madalyası olarak göğsünde taşıyacağını ifade eden Yaşar, tüm emeğini, bilgisini ve birikimini sadece işleri için harcadığını vurguladı.

Sezgin Yaşar, açıklamasında şunları kaydetti:

·        "Sn. Aşkın Tören Başkanıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

·        Tanımaktan mutluluk duyduğum, birer dost, birer kardeş olarak kazandığıma inandığım tertemiz pırıl pırıl insanlar Başkan Yardımcılarımız Sn. Ahmet Akyurt'a, Sn. İsa Hitaloğlu’na ve Sn. Mehmet Kurt'a ALBEL Genel Müdürüm Sn. Serkan Danış'a yürekten teşekkür ediyorum.
·        Kıymetli müdürlerimize, birlikte mesai harcadığımız ailemin birer parçası olan kendi ekip arkadaşlarıma ve özellikle de belediyenin vefakar emekçilerine ve kıymetli muhtarlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.
·        Görev sürem boyunca desteklerini hep yanımda hissettiğim çok değerli Basın kuruluşlarımıza, onların mümtaz mensupları gazeteci, televizyoncu ağabeylerime, ablalarıma, kardeşlerime ve tüm basın emekçilerine son nefesime kadar minnet ve şükran duyacağım."

Sezgin Yaşar, açıklamasını "Milletimizin teveccühü ile seçilen yeni Altınordu Belediyesi yönetimine başarılar diliyorum." sözleriyle tamamladı.

02 Nis 2024 - 20:51 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun