Gündoğar Mazbatasını Aldı, Görevine Başladı

Aybastı Belediye Başkanı Gündoğar ve Meclis Üyeleri mazbatasını alarak vatandaşa teşekkür ziyaretine başladı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Gündoğar Mazbatasını Aldı, Görevine Başladı
Gündoğar Mazbatasını Aldı, Görevine Başladı
Haber albümü için resme tıklayın


Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde aldığı zaferin ardından mazbatasını aldı ve göreve başladı. Gündoğar, mazbata töreninin ardından yaptığı açıklamada, "Hız kesmeden, çalışmalarımıza başlayıp projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam edeceğiz. Seçimleri atlattık, artık hep birlikte Aybastıy’ı geliştirmeye odaklanacağız" dedi.

Gündoğar Mazbatasını Aldı, Görevine Başladı

Gündoğar, mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Elvan Akkaya'dan aldı. Törene, AK Parti Aybastı İlçe Başkanı Kamil Yediyıldız, MHP Aybastı İlçe Başkanı İlhan Uykun ve çok sayıda partili katıldı.

Törende konuşan Gündoğar, "Allah bize oy versin vermesin herkesten razı olsun, teşekkür ediyorum herkese. Görevimizi layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğiz" dedi.

Gündoğar Mazbatasını Aldı, Görevine Başladı

Gündoğar, sosyal medya hesabından da bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Cumhur İttifakımızın adayı olarak Aybastı Belediye Başkanlığı görevi için mazbatamızı Sayın Hakim Elvan Akkaya'dan aldık.

Belediye Meclis Üyelerimiz İle Birlikte Aldığımız Mazbata’larımız Ordumuz’a Aybastımız’a Hayırlı Olsun İnşallah.

Katılımlarından dolayı İlçe Başkanımız Sayın Kamil Yediyıldız’a Cumhur İttifakımızın Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İlhan Uykun’a programımıza katılıp bizleri yalnız bırakmayan gönül dostlarımıza teşekkür ederim. Rabbim ülkemize ve memleketimize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin."

Gündoğar'ın mazbata töreni ve açıklamaları, Aybastı'da geniş yankı uyandırdı. Vatandaşlar, Gündoğar'dan ilçeye yeni projeler ve hizmetler beklediklerini ifade ettiler.

02 Nis 2024 - 23:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun