"Dayanışma İle Kazandık"

Cumhuriyet Halk Partisi'nden Gürgentepe Belediye Başkanı seçilen Cemil Coşkun, zaferlerini "Harika bir imece ve muazzam bir dayanışma" ile kazandıklarını belirtti.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Gürgentepe Belediye Başkanı seçilen Cemil Coşkun, “Çok güzel sonuçlar alıp, hikayeler oluşturduk.” dedi.

Yerel seçimlerde Ak Parti’nin adayı Yener Yalçınkaya’yı geride bırakarak Gürgentepe Belediye Başkanı seçilen Cemil Coşkun, “Harika bir imece ve muazzam bir dayanışma ile kazandıklarını söyledi.

"Kitaplaştıracağım"

Coşkun, “Harika bir imece, muazzam bir dayanışma yaptık. Çok güzel çalışmalar yaptık ve seçimi alnımızın akıyla aldık. Ana sütü kadar helaldir. Hiçbir şaibeye, karalamaya, iftiraya ve kötülüğe başvurmadık. Alın terimizle kazandık. Bu seçimin alınmasında öncelikle kadınlarımızın çok büyük emeği var. Sonra gençlerimizin, yol arkadaşlarımızın muazzam bir çalışması var. Çok güzel sonuçlar alıp, hikayeler oluşturduk. Bu hikayelerin sonucunda, tüm hikayeleri toplayıp bir kitap yapacağım. Türkiye’ye örnek olacak bir seçim süreci yaşadık. Bizim seçim sürecimizi şu söz özetliyor: Rakibimiz seçim kazanmak için paralar dağıttı ama halkımız bizim seçimi almamız için gizli gizli cebimize harçlık koydu. Biz o harçlıklarla seçimi kazandık. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Ben böyle bir iyilik ve sevgi görmedim. Hastalandığımda buradaki ablalar bana bir çocuğa bakar gibi baktılar. O yüzden ömrüm boyunca minnetle sizleri anacağım.” dedi.

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel de Gürgentepe’ye giderek, belediye başkanı seçilen Cemil Coşkun’u tebrik etti.

 

02 Nis 2024 - 11:10 Ordu- Gündem

Mahreç  Hayatgazetesi Ordu