Heyecan Başlıyor: 3x3 Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakaları Ordu’da!

Ordu, 3-5 Nisan 2024 tarihleri arasında 2023-2024 Yılı Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakalarına ev sahipliği yapacak.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ordu, 3-5 Nisan 2024 tarihleri arasında 2023-2024 Yılı Okul Sporları 3x3 Basketbol Yıldızlar Grup Müsabakalarına ev sahipliği yapacak. Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda kıyasıya mücadelelere sahne olacak turnuvaya tüm Ordu’da davetli.

Genç Basketbolcular Yeteneklerini Gösterecek

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yıldız basketbolcular, Ordu’da hem ter dökecek hem de unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Grup müsabakalarında heyecan doruk noktasına ulaşırken, genç sporcular yeteneklerini tüm Türkiye'ye gösterecek.

Ordu’da Basketbol Şenliği

Turnuva boyunca Ordu’da basketbol şenliği yaşanacak. Heyecanlı müsabakaların yanı sıra çeşitli etkinlikler de düzenlenecek. Basketbolseverler, bu unutulmaz şölende keyifli vakit geçirmenin tadını çıkaracak.

Tüm Nevşehirliler Davetli

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, tüm Orduluları 3-5 Nisan tarihleri arasında Başpehlivan Recep Kara Spor Salonuna davet ediyor. Basketbolun keyfini doyasıya yaşamak ve genç sporculara destek olmak için siz de turnuvaya katılabilirsiniz.

02 Nis 2024 - 10:20 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun