“Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak’”

31 Mart yerel seçimleri ardından konuşan AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer, “Allah’ın izniyle, Cumhur İttifakı olarak el ele vereceğiz. Tek derdimiz sizlere hizmet etmek olacak.” dedi.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
“Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak’”
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart yerel seçimleri ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden-Dr. Mehmet Hilmi Güler’in seçilmesine ilişkin konuşan AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer, şu ifadeleri kullandı:

‘’Sizleri sevgiyle, saygıyla, hürmetle selamlıyorum. Bugün sözün sahibi kıymetli belediye başkanımız, onun için sözü kısa keseceğim ama bir şeyin altını çizmemiz lazım: Türkiye'deki 31 Mart yerel seçimlerinin sonucuna baktığımız zaman Ordu’da birlik ve beraberlik kazandı. Belediye başkanımızın da dediği gibi artık Ordu’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bu başarı elde edildiyse, bu zor şartlarda elde edildiyse, burada sayısız arkadaşımızın fedakarca çalışması, emeği ve alın teri var.’’

“Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak’”

Teşkilat Olmazsa Hiçbir Şey Olmaz!

Vekil Özer teşkilat her şeydir diyerek teşkilat olmazsa hiçbir şey olmaz diyerek parti kadrolarının emeklerinin çok büyük olduğuna da değinerek, “ Sizler birlik ve beraberlik içerisinde Cumhur İttifakı dediniz, Büyükşehir'de Dr. Mehmet Hilmi Güler dediniz ve tüm ilçelerde büyük oranda Cumhur İttifakı dediniz. Ben her birinize bu teveccühünüzden dolayı teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Birlik ve beraberlik vurgusuyla konuşmasını sonlandıran Özer, ‘’bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’’ diyerek şunları dile getirdi:

“Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak’”

‘’Sevgili kardeşlerim inşallah kıymetli büyükşehir belediye başkanımızın dediği gibi ‘’Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’’. Allah’ın izniyle, Cumhur İttifakı olarak el ele vereceğiz. Tek derdimiz sizlere hizmet etmek olacak. Tek derdimiz hesabı olanları denklemden çıkarmak, hasbi olanlarla yola devam etmek olacak. Davasına gönül koymuş olan kardeşlerimizle birlikte olmak, hemhal olmak ve Ordu'yu zümrüdü anka kuşu gibi dimdik ayağa kaldırmak. Ben gecenin bu vaktinde beklediğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.’’

02 Nis 2024 - 09:50 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak