Altaş: Durmak Yok Yola Devam

AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, seçim sonrası halka hitap ederek partisinin başarısını kutladı ve Cumhur İttifakı'nın Ordu'da birinci parti olmasının gurur verici olduğunu belirtti.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, seçim sonrası halka hitap ederek partisinin başarısını kutladı.

Başkan Selman Altaş, seçim sonrası halka hitap ederek şu ifadeleri kullandı:

"Çok değerli milletvekillerimiz, Cumhur İttifakımızın değerli milletvekilleri, il başkanımız, il kadın kolları, gençlik kolları, ilçe başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımızın hepsini sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum.

Yaklaşık iki aydır gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Cumhur İttifakı'nın tüm belediyeler için çalışan değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

Değerli hemşehrilerim, sizlerin desteğiyle AK Parti ve Cumhur İttifakı Ordu'da tekrar birinci parti oldu. Bu bize gurur veriyor. Ancak bu mutluluğumuzun yanında buruk taraflarımız da var. Ancak Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, bu tür durumlardan ders alarak yolumuza daha aydınlık bir şekilde devam edeceğiz. Durmak yok, yola devam.

Geceye dair çok konuşmamız var ve sahur vakti yaklaşıyor. Ancak öncelikle kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve kazanan ilçe belediye başkanlarımızı tebrik etmek istiyorum. Bu başarıda emeği geçen tüm paydaşlarımızı da tebrik ediyorum.

Bundan sonra da hep beraber kol kola, birlikte hareket ederek daha güzel günler için çalışmaya devam edeceğiz. Değerli başkanımıza da teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum."

 

01 Nis 2024 - 01:26 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz