Enver Yılmaz: "Zafer Bizim"

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere canlı yayın açtı, "Açık ara öndeyiz" mesajı verdi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Enver Yılmaz: "Zafer Bizim"
Video için play'e tıklayın

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere canlı yayın açtı ve şu ifadeleri kullandı:

"Çok kıymetli hemşerilerim, öncelikle bütün Ordu'ya canı gönülden teşekkür ediyorum. Şu an seçim sonuçlarını seçim karargahımızda takip ediyoruz. Açık ara önde olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Özellikle sandık başında bulunan değerli kardeşlerimize ıslak tutanakları almasını hasreten rica ediyorum. Tutanaklarımızı almadan lütfen sandıklardan ayrılmayalım. 

"Açık Ara Öndeyiz"

Şu anda Ordu üzerinde bir oyun oynanıyor. Oynanan bu oyun vesilesiyle belli ajanslar belli nitelikteki evraklara girmek suretiyle ulusal televizyonlara manipüle yaparak sizleri sandık başlarından uzaklaşmaya sevk ediyorlar, moral bozmaya sevk ediyorlar. Biz şu an itibariyle kendi evraklarımızdan, kendi tutanaklarımızdan rahatlıkla söyleyebilirim. Açık ara öndeyiz.

Dikkat ederseniz iki saattir Ordu'yla alakalı hiçbir veri girilmedi. Girdikleri verileri de geri çekiyorlar. Özellikle belli ajanslar ve belli kişilerin yapmış olduğu bu manipülasyonu lütfen aldanmayalım. 

Lütfen bütün kardeşlerimize hasreten sandık başında bulunan kardeşlerimize ıslak imzalı tutanakları muhakkak almalarını özellikle istirham ediyorum. Şu anda Samsun'un bir ilçesi ve Ordu Büyükşehir mezarında tutanaklar ve girişlere tamamen müdahale edilmiş durumda. Dikkat ediyorsanız televizyonlarda dahi kafa kafaya gösteriyorlar. Ama biz açık haremdeyiz. 

İnşallah Ordu'lu hemşehrilerimiz göstermiş oldukları bu teveccühleri sandığa yansıttılar. O sandıktan çıkan neticeyi de biz Ordu'luların %100 hakkı olan o neticeyi en iyi şekilde tutanaklara yansıtmak suretiyle seçim kurulunda gerekli neticeyi alacağız. Zafer bizimdir. 

"Manipülasyonlara Tabi Tutulduk"

Bu zaferin bu hale gelmesine vesile olan bütün üniversitelerime cani gönülden teşekkür ediyorum. Ama özellikle söylüyorum lütfen ıslak imzanı tutanakları ihmal etmeyelim. Bütün arkadaşlarıma sesleniyorum. Hatta buradan diğer siyasi partilere de sesleniyorum. Şu anda Ordu üzerinde bir manipülasyon yapılıyor. Ordu iki saat bir girmiyorlar. O girmeme sebebiyle, stabil halde kalan yapıyla da televizyonlardan izlemek suretiyle görevlerimizi, partileri sandıklardan uzaklaştırarak evrak üzerinde bir manipülasyona tabi tutulduk. Bu vesileyle de Ordu seçimlerinde zor olacağını zaten bekliyorduk ama bu kadarını Allah için ben de bekleniyordum.

Zira devletin resmi birimlerinin burada tekrar göreve çağırıyorum. Yüksek Seçim Kurulu'na ve ilçe seçim kurularına, jandarmamıza ve polisimize hasreten dikkatli olmalarına istirham ediyorum. Halkımıza hayırlısı olsun." 

31 Mar 2024 - 20:32 Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz