Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Korgan'da

Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, 2023-2024 eğitim öğretim yılında yürütülen eğitim faaliyetlerini değerlendirmek üzere Korgan ilçesini ziyaret etti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, 2023- 2024 eğitim öğretim yılında yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde değerlendirmek üzere gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Korganziyaret etti.

İnşaat Alanı İncelendi

Vargeloğlu, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza Alan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Acar, Şube Müdürleri Kenan Köklükaya ve Yunus Emre ACEP ile birlikte Yazıcı Mahallesinde yapımına başlanan 12 derslikli Korgan Özel Eğitim Uygulama Okulu inşaat alanında incelemelerde bulundu. Vargeloğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza Alan'dan inşaat süreci hakkında bilgi aldı.

Vargeloğlu: "Eğitimde Fırsat Eşitliği Önemlidir"

Vargeloğlu, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "Eğitimde fırsat eşitliği bizim için çok önemlidir. Bu kapsamda tüm ilçelerimizde eğitim yatırımlarımıza devam ediyoruz. Korgan Özel Eğitim Uygulama Okulumuz da tamamlandığında özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerimize daha iyi bir eğitim imkanı sunacağız." dedi.

Alan: "İl Müdürümüze Teşekkür Ediyoruz"

Korgan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza Alan ise, "İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'na ilçemize yaptığı ziyaret ve eğitim yatırımlarımıza verdiği destek için teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

30 Mar 2024 - 16:25 Ordu/ Korgan- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun