Ordu’da Yol Sorunu: Vatandaşlar Çözüm Bekliyor!

Ordu’da seçime az bir zaman kala vatandaşlar da isteklerini talep ettiler. Ordu’da en büyük sorunlarının yol problemi olduğunu belirten vatandaşlar kim gelirse gelsin ara yolları ve mahalle yollarının yapılmasını talep ediyorlar.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ordu Altınordu ilçesinde trafik ve otopark sorununun yanı sıra vatandaşlar mahalle yollarının bozuk ve sorunlu olduğunu dile getirdi. Yollarının konforlu bir şekilde yapılmasını talep eden vatandaşlar, mahalle yollarının bozuk olduğunu vurguladılar.

“Belediyenin Asıl Hizmeti Yol Olmalı”

Kendi mahallesinin yollarının bozuk olduğunu söyleyen Ordulu Hüseyin Çilici, “Mahalle yollarında çok sıkıntı var. Bu yolların acilen yapılması gerekiyor. Şehir merkezi bir türlü hizmet alıyor ancak köylerimizin yolları bozuk. Köylerimize yani mahallelerimize hizmet gelmesi gerekiyor. Belediyenin yapacağı asıl hizmetler bunlar zaten” ifadelerini kullandı.

Ordu’da Yol Sorunu: Vatandaşlar Çözüm Bekliyor!

“Yolların Acilen Yapılması Gerekir”

Ordulu Atıf Belgüzar da, yol sorununa dikkat çekerek, şu açıklamalarda bulundu; “Acilen yapılması gereken mahalle yollarımız ve ara yollarımız var. Bunların yapılması gerekiyor. Yollar en öncelikli ihtiyaç ve belediyelerin bu yolları acilen konforlu bir ulaşıma kavuşturması gerekir.”

Özel Haber: Soner Özdemir

29 Mar 2024 - 16:50 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir