Vali Erol’dan Mesudiye Ziyareti

Kamu yatırımlarının son durumlarını yerinde inceleyen Ordu Valisi Muammer Erol, Mesudiye ilçesini ziyaret ederek buradaki yatırımları inceledi.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Vali Erol’dan Mesudiye Ziyareti
Haber albümü için resme tıklayın

Vali Muammer Erol, kamu yatırımlarının son durumlarını yerinde görmek, yürütülen hizmetler, çalışmalar ve ihtiyaçlarla ilgili bilgi almak üzere gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Mesudiye ilçemizi ziyaret etti.

Vali Erol’dan Mesudiye Ziyareti

Kaymakamlığı Ziyaret Etti

Beraberinde İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy ile birlikte ilk olarak Mesudiye Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Muammer Erol, İlçe Kaymakamı Bahri Gökalp, İlçe Emniyet Amiri Muhammet Furkan Kapısız, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Üstçavuş Beytullah Bayrak tarafından karşılandı.

Kaymakamlık makamına geçerek Kaymakam Bahri Gökalp’ten ilçenin sorunları, ihtiyaçları ve devam eden yatırımlar konusunda detaylı bilgi alan Vali Erol, daha sonra İlçe Belediye Başkanı Muammer Özer’i de ziyaret etti.

Başkan Özer, Vali Muammer Erol’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, belediyenin hizmetleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Vali Erol’dan Mesudiye Ziyareti

Adliyeyi Ziyaret Etti

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Korgan Adliyesini de ziyaret eden Vali Erol, Adliyede görev yapan Savcı ve Hakimlerle hasbihalde bulundu. Çalışmalarında kolaylıklar dileğinde bulundu.

Emniyet ve Jandarmayı Ziyaret Etti

Mesudiye programı kapsamında, İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali Muammer Erol, İlçe Emniyet Amiri Muhammet Furkan Kapısız ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Üstçavuş Beytullah Bayrak’dan ilçenin güvenlik ve asayiş durumu hakkında bilgi aldı.

29 Mar 2024 - 16:33 Ordu/ Mesudiye- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir