Tören’den ‘Eşit Hizmet, Adil Paylaşım’ Vurgusu

Seçim çalışmalarında konuşan Altınordu Belediye Başkanı ve Adayı Aşkın Tören, “Herkesin eşit hizmet, herkesin adil hakça eşit paylaşımdan nasibini alacağı bu duygudan bu iklimden bu düşünceden hiç ama hiç uzaklaşmadık” diyerek eşit hizmet, adil paylaşım vurgusu yaptı.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Tören’den ‘Eşit Hizmet, Adil Paylaşım’ Vurgusu
Tören’den ‘Eşit Hizmet, Adil Paylaşım’ Vurgusu
Haber albümü için resme tıklayın

Seçim çalışmalarını yoğun tempoyla sürdüren Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aşkın Tören, hem 5 yıllık karnesi hem de hem de seçim kampanyasındaki duruşu ve tavrıyla kendine güvenenleri bir kez daha gururlandırdı. Başkan Tören, hemşehrilerinin yüksek teveccühü ile sandıklardan güven tazeleyerek çıkacağından emin.

Tören’den ‘Eşit Hizmet, Adil Paylaşım’ Vurgusu

Sahadaki ziyaretlerini sürdüren Başkan Aşkın Tören güne ilin önemli sanayi kuruluşlarından Gürsoy Fındık’ı ziyaret ederek başladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Oğuz Gürsoy ve Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Gürsoy’un ev sahipliklerinde emekçiler ile bir araya gelen Başkan Tören, personellerden büyük destek gördü. Kişi, kurum ve kuruluş ziyaretleri de gerçekleştiren Başkan Tören, Düz iftar öncesi mesaisinin büyük bölümünü Düz Mahalleye ayırdı. Düz mahalleyi sokak sokak esnaf esnaf dolaşan Başkan Tören ziyaretlerinde büyük ilgi görüp tam destek sözü aldı.

Tören’den ‘Eşit Hizmet, Adil Paylaşım’ Vurgusu

Mahalleliler Başkan Tören’i Bağrına Bastı

Başkan Tören Düz mahalle ziyareti ile ilgili 'Esnaflarımız ve hemşehrilerimiz ile adım adım buluşmaya, kucaklaşmaya devam ediyoruz' diyen Başkan Tören; "Bugünkü buluşma noktamız Düz Mahallemiz idi. Bizden önceki dönemlerde adı her aşırı yağışta yaşanan su taşkınlarıyla anılan mahallemizi öncelikle sağlıklı bir altyapıya kavuşturduk. Kent kimliği ve geleneksel dokunun yaşatılması öncelikli sokak sağlıklaştırma çalışmalarımız ile de tarihi sokaklarımızı konforlu, modern aynı zamanda Altınordu’muzun doğal güzelliği ile uyumlu estetik yepyeni bir çehreye kavuşturduk. İlgileri, samimiyetleri ve teveccühleri için kıymetli esnaflarımıza ve gönlü güzel hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum." şeklinde konuştu.

Tören’den ‘Eşit Hizmet, Adil Paylaşım’ Vurgusu

“Hakça Paylaşım İlkesinden Hiç Taviz Vermedik”

Başkan Aşkın Tören son olarak AK Parti Altınordu İlçe Başkanı Avni Özel ile birlikte Türkiye Gençlik Vakfı' üyeleri gençler ile sahurda buluştu. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tören burada yaptığı konuşmada “Bir arada olduğumuz her meclisimiz de kalbimizi bu maneviyat ruhuyla yıkadığımız dualarımız var. Bir kavgamız var, bir itirazımız var, bir düşümüz var, o düşümüzün içerisinde bizi biz yapan değerlerimizle tecessüm etmiş mefkuremiz var. Bu şehirde gençlik için, çocuklarımız için, kadınlarımız için bilim ve teknoloji alt yapısı için herkesin eşit hizmet, herkesin adil hakça eşit paylaşımdan toplumsal refah dediğimiz alanda nasibini alacağı gölgesiz adaletimiz için, hizmetlerimiz için, işte bu duygudan bu iklimden bu düşünceden hiç ama hiç uzaklaşmadık.

“Vatandaşların Yüksek Teveccühü Var”

Seçimlerde vatandaşların yüksek teveccühü ile güven tazeleyeceklerini belirten Başkan Aşkın Tören “önümüzde ki dönem içerisinde Allah kısmet eder yeniden yola revan olmak üzere sandıktan bir yetki ve ruhsat alırsak bu şehir için bu söylediğimiz hedefler için hayaller için o ideal toplum için çekecek çok Bismillahlarımız var.

Eğitimde fırsat eşitliği anlamında genç arkadaşlarımıza eğitime erişimde zorluk yaşayan genç arkadaşlarımıza bir imkân sağlayan ve merkezinde genç dostu belediyecilik iddiasıyla ilkesiyle anlayışıyla diğer ilçelerimiz diğer şehirlere hakikaten bu anlayışıyla fark yaratacak bir belediye yönetimiyiz” diye konuştu.

29 Mar 2024 - 15:45 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Soner Özdemir