Özge Özpirinçci Yeni Tarzıyla ve Aşkıyla Gündemde!

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, yeni saç rengiyle ve aşk hayatıyla dikkatleri üzerine çekiyor!

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, yeni dizi projesi için radikal bir karar alarak saçlarını sarı renge boyadı. Doğallıktan yana olan Özpirinçci'nin bu yeni tarzı, hayranları tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı. Özge Özpirinçci, şu sıralar Star TV'de yayınlanan "Sandık Kokusu" dizisinde canlandırdığı "Karsu" karakteriyle izleyicilerin dikkatini çekiyor.

Başarılı oyunculuk performansı ve güzelliğiyle tanınan Özpirinçci, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni saç rengini takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü oyuncu, sarı saçlarına alışamadığını belirten bir not eklemişti.

2014 yılında başladığı aşkıyla da gündeme gelen Özge Özpirinçci, o dönem tanıştığı eşi Burak Yamantürk ile 2021'de hayatını birleştirmişti. Aynı yıl içerisinde de kızları Mercan'ı kucaklarına almışlardı.

Özge Özpirinçci, eşi Burak Yamantürk ile ilgili soruları yanıtlarken, "Onun doğru insan olduğunu ne zaman anladınız?" sorusuna "Daha onu görür görmez anında anladım" yanıtını verdi. Ayrıca, "Birlikte yaptığınız en anlamlı iş ne?" sorusuna da gülerek "Kızımız Mercan!" cevabını verdi.

 

# bir, yeni

28 Mar 2024 - 21:59 - Gündem