Tepe: Altınordu Değişimden Yana Kararını Verdi

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, seçimlere kısa bir süre kala saha çalışmalarında gösterdiği coşku ve heyecanla dikkatleri üzerine çekiyor.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Tepe: Altınordu Değişimden Yana Kararını Verdi
Tepe: Altınordu Değişimden Yana Kararını Verdi
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe’nin seçimlere çok kısa bir süre kala saha çalışmalarında yaşadığı coşku ve heyecanı, “Vatandaşlarımız artık net bir şekilde kararını verdi. Altınordu 31 Mart’ta değişim için sandığa gidecek. O yüzden 31 Mart’ı seçim günü değil bayram gününe çevireceğiz” dedi.

Tepe: Altınordu Değişimden Yana Kararını Verdi

"Halkçı Belediyecilik Başlıyor"

Şirinevler’de mahalle sakinlerinin iftar davetine katılan Ulaş Tepe, ardından Cumhuriyet mahallesinde halk buluşması gerçekleştirdi. Meşaleler eşliğinde büyük bir coşkuyla vatandaşa hitap eden Tepe, “Bu heyecan, bu coşku hemşehrilerimizin artık değişime yürekten inandığını gösteriyor. Kimsenin derdine derman olmayan tabela belediyeciliği gidiyor; yerine kadını, çocuğu, genci, yaşlıyı, emekçiyi düşünen, kimseyi ayrıştırmayan sosyal belediyecilik geliyor. 3 gün sonra sandıklardan çok güçlü bir şekilde çıkacağız. Altınordu tarih yazmaya hazırlanıyor. 1 Nisan sabahı bahara uyanacağız” dedi. 

Tepe: Altınordu Değişimden Yana Kararını Verdi

"5 Yılı Birlikte İnşaa Edeceğiz"

Cumhuriyet mahallesinde miting coşkusunda geçen halk buluşmasının ardından kafe ziyaretleri gerçekleştiren Ulaş Tepe, "Genç kardeşlerimizle merhabalaştık ve sohbet ettik. Hane ziyaretlerinde bulunduk. Gençler kendilerinin dilinden anlayan, istek ve taleplerine uygun projeler geliştirecek bir yerel yönetim vizyonu istiyor. Bu yüzden Altınordu'da değişimin fitilini genç kardeşlerim ateşleyecek. 1 Nisan'dan sonra gençlerin de bir başkanı olacak. Bu vesileyle tüm genç kardeşlerimi bir kez daha sandıklara davet ediyorum. Haydi genç kardeşim, vereceğin destekle önümüzdeki 5 yılı birlikte inşa edeceğiz" dedi. 

28 Mar 2024 - 12:20 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz