Güzelyalı Artık Unutulmayacak!

Güzelyalı’nın hizmet olarak unutulan mahallelerden biri olduğunu aktaran Muhtar Adayı Ahmet Serdar, mahallede eksik olan her şeyi tamamlamak için göreve talip olduğunu söyledi.

Mustafa Özdoğru
Mustafa Özdoğru Tüm Haberleri

Güzelyalı Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Serdar, projelerini açıklayarak, mahallenin eksikliklerini tamamlayacaklarını belirtti.

Güzelyalı’nın hizmet olarak unutulan mahallelerden biri olduğunu aktaran Serdar, Güzelyalı’nın diğer mahallelerde aşağı kalır yanı olmayacağını ve her türlü hizmeti getirmek için gece gündüz demeden çalışacağını dile getirdi.

“Kaybeden Olmayacak”

Projelerinden bahseden Güzelyalı Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Serdar,  ‘Biz kazandığımızda kaybeden olmayacak’ sloganıyla seçime hazırlandığını belirtti. Serdar projelerini şu şekilde açıkladı; “Güzelyalı gibi Altınordu’nun en elit mahallelerinden birinde sağlık ocağı olmaması büyük bir eksiklik. İlk iş olarak bu sorunu çözüp, mahallemize sağlık ocağını kazandıracağım. Mahallemize bir tane de üst geçit yapılması için elimi taşın altına koyacağım. Mahallemizde pazar yeri olacak. Bunun da sözünü veriyorum. Yine mahallemizin en büyük eksikliklerinden birisi de bankaların ATM’lerinin olmaması. Hemen hemen her bankanın ATM’sini mahallemize kazandıracağımı taahhüt ediyorum. Gerekli görüşmeleri de yaptım. Mahallemizde deniz kenarına iniş yollarımız yok. Bu yolların oluşturulması için çalışmalarım var. Bu sorunu da çözeceğiz. En önemlisi de kahvede oturan muhtar olmayacağım. Bir isteği olan mahalle sakinlerim, bana 7/24 telefondan ulaşabilecek. Sorunları tek tek çözemeye geliyorum.”

Ordu Hayat/Mustafa Özdoğru

28 Mar 2024 - 11:10 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Mustafa Özdoğru