Şenocak Fındık'tan Saraycık'a Kitap Bağışı

Şenocak Fındık, Kütüphaneler Haftası'nda Saraycık İlkokulu ve Ortaokulu'na kitap bağışında bulundu. Bağışlanan kitaplar arasında çocuk edebiyatı, klasik eserler, bilim kurgu ve kişisel gelişim kitapları yer aldı. Öğrencilerin bilgi dünyasına yeni bir pencere açması hedeflendi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Şenocak Fındık'tan Saraycık'a Kitap Bağışı
Şenocak Fındık'tan Saraycık'a Kitap Bağışı
Video için play'e tıklayın

Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Şenocak Fındık, Altınordu ilçesinde bulunan Saraycık İlkokulu ve Ortaokulu'na her yaşa uygun kitap bağışında bulundu. Bağışlanan kitaplar ile öğrenciler, bilgi dünyasına yeni bir pencere açtı.

Şenocak Fındık tarafından yapılan açıklamada, "Kütüphaneler Haftası'nda Saraycık İlkokulu ve Ortaokulu'na kitap bağışında bulunarak, çocuklara bilginin kapılarını araladık. Okuma alışkanlığını teşvik etmek ve geleceğe yatırım yapmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı adımda, Saraycık'taki öğrencilerimizi desteklemekten büyük bir mutluluk duyuyoruz" denildi.

Şenocak Fındık'tan Saraycık'a Kitap Bağışı

Bağışlanan kitaplar arasında, klasik eserler, çocuk edebiyatı, bilim kurgu, tarih ve kişisel gelişim gibi birçok farklı kategoriden kitaplar yer aldı. Öğrenciler, yeni kitaplara kavuşmanın heyecanını yaşarken, öğretmenler de bu anlamlı jestten dolayı Şenocak Fındık'a teşekkürlerini iletti.

Şenocak Fındık'ın kitap bağışı, Kütüphaneler Haftası'na anlamlı bir katkıda bulundu. Bu sayede, Saraycık'taki öğrenciler okuma alışkanlığı kazanma ve bilgi birikimlerini geliştirme imkanına sahip olacaklar.

Şenocak Fındık'tan Saraycık'a Kitap Bağışı

27 Mar 2024 - 18:15 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu