Meclis Üyesinden ‘Gusülsüz’ Paylaşımı!

AK Parti'nin eski Ulubey İlçe Başkanı ve Ordu Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kemal Kahraman, muhalefet partili adaylara "gusülsüz" yakıştırması yaparak, onlara oy vermenin "şerefsizlik" olduğunu ima etti. Bu skandal açıklama, sosyal medyada Mehmet Yalçın isimli bir kullanıcının paylaşımını kendi hesabından tekrar yayınlamasıyla ortaya çıktı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Ordu Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti'nin eski Ulubey İlçe Başkanı Kemal Kahraman, muhalefet partili adaylara yönelik skandal bir açıklamada bulundu.

Kemal Kahraman, muhalefet partili adaylara "gusülsüz" yakıştırması yaparak, onlara oy vermenin "şerefsizlik" olduğunu ima etti.

Mehmet Kahraman'ın skandal paylaşımı, Mehmet Yalçın isimli bir kullanıcının sosyal medya hesabında paylaştığı mesajı kendi hesabından paylaşmasıyla ortaya çıktı.

Yalçın'ın paylaşımında, "Emekli maaşım az diye yüzüne abdest suyu değmemiş gusülsüzlere oy verecek kadar şerefsiz değilim elhamdülillah" ifadeleri yer aldı.

Kahraman, bu paylaşımı onaylayarak kendi hesabından paylaşması büyük tepkilere yol açtı. Yerel seçimlere sadece birkaç gün kala yapılan bu açıklamalar, siyasi atmosferi gerginleştirerek seçim öncesi dönemi daha da hassas bir hale getirdi.

27 Mar 2024 - 15:35 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu