"Ligin İkinci Yarısının Lideriyiz!"

Orduspor 1967 Teknik Direktörü Sinan Yücer, yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısında 20 puan toplayarak lider olduklarını ve hedeflerinin Süper Lig'e yükselmek olduğunu söyledi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

  Orduspor 1967 Teknik Direktörü Sinan Yücer, ligin ikinci yarısında gösterilen performans ve hedefler hakkında bir açıklama yaptı. Yücer, devre arası takımın küme düşme potasının 3 puan uzağında ve play-off hattının 2 puan yakınında olduğunu hatırlatarak, "Bugün itibariyle 10 maçta 20 puan topladık ve ligin 2. yarısının lideriyiz. Puan farkını kapattık ve düşme hattından da çok çok uzaklaştık" dedi.

Oyunlarda Düşük Performans da Gösterildi

Yücer, ligin ikinci yarısında bazı maçlarda çok iyi oynarken, bazı maçlarda da düşük performans gösterdiklerini kabul etti. "Ligin son haftalarına geldik. Camiamızın birlik beraberlik içerisinde olması lazım. Oyuncularımıza ve takımımıza daha çok ilgi ve destek bekliyoruz" diye konuşan Yücer, "Biz kendimize ve takımımıza inanıp güveniyoruz. Sizlere her zaman iyi futbol izlettirmek istiyoruz. Sabırla, inançla ve güvenle çok çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yücer Oyuncularını Tebrik Etti

Teknik Direktör Sinan Yücer, açıklamasını şu şekilde tamamladı: "Oyuncularımı bugüne kadar ki mücadeleleri ve iyi oyunları için tebrik ediyorum."

26 Mar 2024 - 14:20 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun