Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Hız Kesmiyor

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde harikalar yaratan Bahçeşehir Koleji Erkek Basketbol Takımı, alt yapı basketbol faaliyetlerine ise Ordu’da devam ediyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Hız Kesmiyor
Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Hız Kesmiyor
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Bahçeşehir Koleji basketbol alt yapı antrenmanları başarılı antrenörler Güvenç Gürol ve Batuhan Yılmaz önderliğinde tüm hızıyla sürüyor.

Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, Ordu’daki alt yapıyı yıllardır basketbola önemli emekler veren tecrübeli antrenörlere teslim ederken, buradan A takıma da sporcular kazandırılması bekleniyor.

Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Hız Kesmiyor

“Çalışmalarımız Devam Ediyor”

Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürü ve Kulüp Başkanı Semra Ebil; “2023- 2024 sezonunda Karadeniz Basketbolu ve Ordu ili basketboluna renk katacak ve ses getirecek iddialı alt yapı takımları kurduk. Bu sezon 10-11-12 yaş kategorilerinde müsabakalara katılacağız ve çalışmalara ara vermeden Enver Yücel Kampüsü Spor Salonu’nda devam ediyoruz” dedi.

Gelecek vaat eden sporcuların yanı sıra tecrübeli de bir teknik ekibe sahip olduklarını aktaran Ebil, bunlara çok çalışmayı da eklediklerinde başarının geleceğine inandıklarını söyledi.

Tarama Yapılacak

21 Nisan 2024 Pazar günü Ordu’daki spor salonlarında Red Dragon Alt Yapı taramalarının olacağını aktaran Ebil, başvuruların https://bahcesehırsporkulubu.org adresinden yapılacağını ve Basketbol oynamayı seven ve yetenekli sporcuları beklediklerini dile getirdi.Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Hız Kesmiyor

“Basketbol Kültürü Devam Edecek”

Ordu ve Giresun ilinde yapılan taramalarda çok iyi bir alt yapı oyuncu havuzuna sahip olduklarını ve 2 sene içerisinde BK profesyonel takımına ve milli takımlar bünyesine oyuncu vereceklerine inandıkları aktaran Ebil, kulüp misyonunun Bahçeşehir Koleji’nde Basketbol kültürünü devam ettirmek olduğunu ifade etti.

U10 ve U12 takımı Antrenörleri Güvenç ve Batuhan hoca da çok iyi bir yetenek taraması yaptıklarını ve iddialı bir alt yapı takımı kurduklarını belirterek, bu jenerasyonların yıllarca okul takımlarına, kulüp takımlarına hizmet vereceklerini söylediler.

Ordu Hayat/Tevfik Kul ( Özel Haber)

26 Mar 2024 - 10:33 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun