"Sonuna Kadar Hizmet"

CHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Ahmet Karaoğlanoğlu, ilçe teşkilatıyla birlikte seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Fatsa İnönü, Kılıçlı, Bağlarca (Çayır mevkii) ve Tepecik mahallelerinde hane ziyaretleri ve toplantıları düzenleyen Karaoğlanoğlu, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

CHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Ahmet Karaoğlanoğlu, ilçe teşkilatı ile birlikte seçim çalışmalarına; Fatsa İnönü, Kılıçlı, Bağlarca (Çayır mevkii) ve Tepecik mahallelerinde hane ziyareti ve toplantıları ile devam etti.

Mahalle gezileri sonrası yaptığı açıklamada, birilerinin oyununa gelmeden bu seçimi hakkıyla alacaklarını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa Belediye Başkan Adayı Eczacı Ahmet Karaoğlanoğlu; “Bizlerin yüreğine dokunan Fatsa’mın değerli insanlarına ne kadar teşekkür etsek az olur. Bu masum halka gereken hizmeti sonuna kadar sağlayacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu seçim öyle bir seçim olacak ki birilerinin yüzdelik planları 31 Mart günü suya düşecek!”

Bizlere ev sahipliği yapan tüm mahalle halkına ilgi ve alakalarından dolayı sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

 

 

25 Mar 2024 - 20:00 Ordu- Siyaset

Mahreç  Nergis Kobak