Rotary Kulübü'nden İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı

Ordu Rotary Kulübü, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yaptığı gıda yardımıyla umut ve sevgi dolu bir adım attı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Ordu Rotary Kulübü, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Gıda Yardımı projesini bu yıl da gerçekleştirdi. Kulüp üyelerinin katkılarıyla hazırlanan gıda paketleri, Altınordu Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Uğur Özcan'ın aracılığıyla belirlenen 52 aileye 22 Mart 2024 tarihinde ulaştırıldı.

Ordu Rotary Kulübü Dönem Başkanı Rtn. Funda Irmak Yılmaz, yapılan yardımların Ramazan ayının manasına uygun şekilde ibadet ve iyiliklerle gerçekleştiğini belirtti. Yılmaz, "Ülkemizde ve dünyada her gün yemek ve geçim sıkıntısı yaşayan, açlıkla mücadele eden milyonlarca insan var. Ramazan ayı, yardımların ihtiyaç sahipleriyle buluştuğu, yemeklerin paylaşıldığı ve sevincin çoğaldığı bir ay olarak yaşanılır. Biz Ordu Rotary Kulübü olarak bu Ramazan ayında ihtiyaç duyan ailelere gıda yardımında bulunmaktan dolayı mutluyuz" şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz, yardım paketlerinin hazırlanmasında emeği geçen üyelere teşekkür ederek, verdikleri destekten dolayı minnettarlığını ifade etti. Ordu Rotary Kulübü'nün bu tür sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun ihtiyaçlarına katkı sağlamaya devam ettiği bildirildi. 

25 Mar 2024 - 14:40 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz