Gölköy Mahallesi'ne Son 5 Yılda Önemli Altyapı İyileştirmeleri

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Gölköy Mahallesi'nde son 5 yılda yapılan önemli altyapı iyileştirmelerini paylaştı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Gölköy Mahallesi'ne son 5 yılda yapılan çalışmaları sosyal medya üzerinden paylaştı.

Mahalleye yapılan yatırımların detaylarını aktaran Başkan Kibar, vatandaşların hizmetine sunulan imkanların arttığını belirtti.

Gölköy Mahallesi'nde gerçekleştirilen çalışmaları duyuran Başkan Kibar, mahalleye 1.4 kilometrelik beton yol, 5.2 kilometrelik 1.kat ve 2.kat sathi kaplama asfalt, 1.5 kilometrelik yol genişletme çalışması, betonarme menfez, sıcak asfalt ve Köy Yaşam Merkezi gibi önemli yatırımların tamamlandığını açıkladı.

Başkan Kibar, yaptığı açıklamada, "Şehrimizi daha konforlu bir ulaşım ağına kavuşturmak için tüm ekiplerimizle sahadayız. Gölköy Mahallemizde gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarla vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı hedefledik. Yeni yatırımların mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz" ifadelerini kullandı.

25 Mar 2024 - 13:34 Ordu/ Fatsa- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu