Son İki Haftada Ömürcan'ın İmzası

Fatsa Belediyespor'un son iki haftadaki performansıyla dikkat çeken ismi Ömürcan Çavuşoğlu, takımına önemli katkılar sağladı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Son İki Haftada Ömürcan'ın İmzası
Haber albümü için resme tıklayın


Fatsa Belediyespor'un son iki haftadaki performansı, kaleci Ömürcan Çavuşoğlu'nun etkileyici oyunuyla şekillendi. Geçtiğimiz hafta Kuşadasıspor karşısında penaltı kurtararak ve kritik kurtarışlar yaparak galibiyette önemli rol oynayan Çavuşoğlu, bu hafta da Ağrı karşısında kalesini gole kapatarak takımına 1 puanı getirdi.

Kuşadasıspor Karşısında Penaltı Kahramanı

Geçtiğimiz hafta Kuşadasıspor karşısında 1-0 gerideyken son dakikalarda Ömürcan'ın çıkardığı kritik penaltı ile Fatsa Belediyespor maçı çevirmeyi başardı. 10 kişi kalan Fatsa Belediyespor, sahadan 2-1 galip gelerek önemli 3 puanı hanesine yazdırdı.

Son İki Haftada Ömürcan'ın İmzası

Ağrı Karşısında Panter Gibi Performans


Fatsa Belediyespor, bu hafta ise Ağrı'yı konuk etti. Zorlu geçen maçta 90 dakikanın son bölümlerinde 10 kişi kalan Fatsa Belediyespor, kalesini Ömürcan Çavuşoğlu'nun kritik kurtarışlarına emanet etti. Çavuşoğlu, tüm vuruşları adeta bir panter gibi savuşturarak kalesini gole kapattı ve Fatsa Belediyespor'a 1 puanı getirdi.

Son İki Haftada Ömürcan'ın İmzası

Ömürcan Çavuşoğlu, son iki haftadaki performansıyla Fatsa Belediyespor'un kilit ismi olduğunu kanıtladı. Gösterdiği etkileyici oyun ile dikkatleri üzerine çeken Çavuşoğlu, takımının galibiyetlerinde ve beraberliğinde önemli rol oynadı.

25 Mar 2024 - 14:00 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun