Kızıl Goncalar Sadi Hüdayi Güneş Kimdir? Erkan Avcı Kimdir, Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı?

Son günlerde gündemde yer alan Kızıl Goncalar dizisinde Sadi Hüdayi karakterine can veren oyuncu Erkan Avcı'nın kim olduğu kamuoyu tarafından merak konusu oldu. Peki, Kızıl Goncalar Sadi Hüdayi kimdir? Erkan Avcı kimdir, kaç yaşında? Erkan Avcı hangi dizilerde yer aldı?

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Kızıl Goncalar Sadi Hüdayi Güneş Kimdir? Erkan Avcı Kimdir, Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı?
Haber albümü için resme tıklayın

NOW TV'de büyük ilgiyle izlenen Kızıl Goncalar dizisinin Sadi Hüdayi karakterine hayat veren oyuncu Erkan Avcı, seyircilerin merak ettiği isimler arasında yer alıyor. İşte, Erkan Avcı ve Sadi Hüdayi karakteri hakkında merak edilenler:

Erkan Avcı Kimdir?

Diyarbakır'da 17 Aralık 1982 tarihinde doğan Erkan Avcı, Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. 39 yaşındaki deneyimli oyuncu, birçok projede rol almış ve başarılı performansıyla dikkat çekmiştir.

Erkan Avcı Hangi Dizilerde Oynadı?

Kariyeri boyunca çeşitli dizilerde ve filmlerde rol alan Erkan Avcı, Köprü Ayrılık, Kurtlar Vadisi Pusu, Acemi Müezzin, Sakarya Fırat, Can, Gişe Memuru, Zenne, Uzun Hikaye, Karadayı, Cesur ve Güzel, Payitaht Abdülhamid, Müslüm, Çukur, Şampiyon, Kuruluş Osman gibi önemli yapımlarda yer almıştır.

Kızıl Goncalar Sadi Hüdayi Güneş Kimdir? Erkan Avcı Kimdir, Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı?

Kızıl Goncalar Sadi Hüdayi Kimdir?

Kızıl Goncalar dizisinde Sadi Hüdayi karakterine can veren Erkan Avcı, dizinin sevilen karakterlerinden biridir. Sadi Hüdayi, dürüstlüğü, cesareti ve karakteriyle ön plana çıkan bir karakterdir. Erkan Avcı, bu rolü başarıyla canlandırarak izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Erkan Avcı'nın başarılı performansı ve oyunculuk kariyeri, seyirciler tarafından takdirle karşılanmaktadır. Kızıl Goncalar dizisindeki Sadi Hüdayi karakteriyle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

# bir

25 Mar 2024 - 11:13 - Gündem

Mahreç  Nergis Kobak