Çocuk Gelişimi Semineri

Fatsa Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında çocuk gelişimi konusunda önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Çocuk Gelişim Uzmanı Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Fatsalı anne ve babalarla Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nde bir araya getirdi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Çocuk Gelişimi Semineri
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaparak anne babaları çocuk gelişimi konusunda bilgilendirdi. Çocuk Gelişim Uzmanı Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Fatsalı anne ve babalarla Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nde bir araya geldi.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, etkinliğin açılışında katılımcılara hoş geldiniz dileklerinde bulunarak, Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal'ı tekrar Fatsa'da misafir etmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Başkan Kibar, etkinliğin Ramazan vesilesiyle düzenlendiğini vurgulayarak katılımcılara teşekkür etti. 

Çocuk Gelişimi Semineri

Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Fatsa'daki anne ve babalarla çocuklarla etkili iletişim ve davranış problemleri üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdi. Kangal, anne ve babaların çocuk yetiştirme konusundaki özverili çalışmalarını takdirle karşıladığını belirterek, Fatsa'daki anne ve babaların eğitim sevgisini övdü.

Çocuk Gelişimi Semineri

Kangal, konuşmasında çocukların davranışlarının gerçek anlamını anlamaya ve merhametli, mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmelerine odaklandı. Fatsalı anne ve babaların etkinliğe gösterdiği ilgi ve katılımı memnuniyetle karşılayan Kangal, Fatsa Belediyesine davetlerinden dolayı teşekkür etti. 

25 Mar 2024 - 12:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz